Kampanyalar | WATERBOX

Kampanyalar

Güncel kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 1 Haziran 2021

30 Haziran'a kadar; tüm müşterilerimiz, SADECE 1 adet yeni WATERBOX-SUKUTUSU sahibi olmak için %10 indirim kampanyasından yararlanabilecektir.

Kampanya 30 Haziran 2021 23:59 tarihinde sona erecektir.

Form Doldur
Yayınlanma Tarihi: 03 Mayıs 2020

“Sağlık Çalışanları ve Eczacılara %10 İndirim Kampanyası”ndan, özel ya da devlet, bir sağlık kuruluşunda çalışanları ve eczacılar faydalanabilecektir. Örnek vermek gerekirse;

  • Tüm doktor, hemşire, hasta bakıcılar, sağlık memurları
  • Hastane veya sağlık merkezlerinde çalışan idari personeller
  • Eczacılar

kampanyadan faydalanabilirler. Kampanya 6 Haziran 2020 tarihinde sona erecektir.

Form Doldur
Yayınlanma Tarihi: 03 Mayıs 2020

Tüm Dünyada olduğu gibi ülkemizde de insan hayatı açısından son derece tehlikeli olan yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınının halk sağlığı açısından oluşturduğu riski yönetebilmek adına sosyal hareketliliği ve kişiler arası teması azaltmak, sosyal izolasyonu sağlamak amacıyla, 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlıklara sahip vatandaşlarımızın geçici olarak sokağa çıkmalarının kısıtlandığı bugünlerde WATERBOX - SUKUTUSU olarak tüm 60 yaş üstü vatandaşlarımızın yararlanabileceği bir kampanya düzenledik. Marketlerden evlerine su taşımak yerine 60 yaş üstü vatandaşlarımızın ve tüm yakınlarınızı %10 İndirimli sahip olabilecekleri %100 Yerli WATERBOX - SUKUTUSU su arıtma cihazları ile içtikleri suyu üretme imkanı!

Bu fırsatı kaçırmayın! Kampanya 6 Haziran 2020 tarihinde sona erecektir.

Form Doldur