WATERBOX - SUKUTUSU TANITIM ORGANIZASYONU | Waterbox

BİZ KİMİZ?

Waterbox - Sukutusu Satış Organizasyonu Ailesi

WATERBOX - SUKUTUSU TANITIM ORGANIZASYONU

WATERBOX - SUKUTUSU TANITIM ORGANIZASYONU

Bizler, mağazalarda bulunmayan WATERBOX - SUKUTUSU su arıtma makinelerini tanıtma ve sipariş alma yetkisine sahip Müşteri Temsilcileriyiz. Büyük bir aileyiz. Aramızda ev hanımları, öğretmenler, sağlıkçılar, subaylar, esnaflar, memurlar, mühendisler, emekliler, her yaştan, her meslekten insanlar var. Eşli olarak aile ortamında çalışıyor, hem ek gelir elde ediyor hem de firmamızın etkinlikleriyle kendimizi geliştiriyoruz. Oturduğumuz mahallede WATERBOX - SUKUTUSU’nu temsil ediyoruz. Su ve su arıtma hakkında bilgi vermek, ürünlerimizi tanıtmak, keşif yapmak, sipariş almak, müşterilerimizi ziyaret etmek, grup toplantılarına ve eğitimlere katılmak başlıca sorumluluklarımız. Çalışma saatlerimizi kendimizin belirlediği, sermaye gerektirmeyen, özgür bir kazanç sistemi içinde çalışıyoruz.

Üyelik Formu

Mağazalarda bulunmayan WATERBOX - SUKUTUSU su arıtma makinelerini tanıtma ve sipariş alma yetkisine sahip Müşteri Temsilcisi olmak istiyorsanız altta yer alan formu doldurunuz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

Bu form kapsamında toplanmakta olan kişisel verileriniz sizinle iletişime geçmek, sorularınızı yanıtlamak ve hizmetlerimizle alakalı bilgilendirme yapmak amacıyla işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin olarak detaylı bilgiyi Ticari Elektronik İleti Politikası‘nda ve Aydınlatma Metni‘nde bulabilirsiniz.