HIZMET SUNDUĞUMUZ KURUMLAR VE KİŞİLER | Waterbox

PAZAR ALANIMIZ

Hizmet Sunduğumuz ve Waterbox Suyu İçen Kişi ve Kurumlar

HIZMET SUNDUĞUMUZ KURUMLAR VE KİŞİLER

HIZMET SUNDUĞUMUZ KURUMLAR VE KİŞİLER

Artık herkes, su kaynaklarının giderek kötüleştiğini, ambalajlı suyun güvenilirliğinin azalırken maliyetinin de arttığını bilmektedir. WATERBOX - SUKUTUSU, satın alındıktan kısa bir süre sonra kendini amorti eder. Sahibine hem sağlık hem de para kazandıran tek beyaz eşyadır. 15 Bakanlık, 56 Belediye, 65 Askeri Kurum, 120 Devlet Kurumu, 310 Okul ve Üniversite, 70 Hastane, 320 Eczane, 5800 Doktor, Zülfü Livaneli, Gülse Birsel, Melek Baykal, Aylin Livaneli, MFÖ, Bülent Özveren, Selda Akkor, Halit Akçatepe, Genco Erkal, Kerem Gönlüm, Çağla Şikel, Levent Ülgen ve ismini sayamadığımız binlerce memnun müşterimiz var. Üniversiteler, okullar, kreşler, yurtlar, otelller, restoranlar, kafeler, barlar, lokantalar, sosyal tesisler, devlet kurumları, askeri kurumlar, resmi daireler, evler, villalar, daireler, yazlıklar, çiftlikler, ofisler, bankalar, idari binalar, atölyeler, fabrikalar, mağazalar, dükkanlar... Kısaca, su içilen her yer pazar alanımızdır.

Üyelik Formu

Mağazalarda bulunmayan WATERBOX - SUKUTUSU su arıtma makinelerini tanıtma ve sipariş alma yetkisine sahip Müşteri Temsilcisi olmak istiyorsanız altta yer alan formu doldurunuz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

Bu form kapsamında toplanmakta olan kişisel verileriniz sizinle iletişime geçmek, sorularınızı yanıtlamak ve hizmetlerimizle alakalı bilgilendirme yapmak amacıyla işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin olarak detaylı bilgiyi Ticari Elektronik İleti Politikası‘nda ve Aydınlatma Metni‘nde bulabilirsiniz.